اخبار مهم
Home / علم و فناوری / Tab های کروم را به نوت پد تبدیل کنید +آموزش
4332829_694.jpg

Tab های کروم را به نوت پد تبدیل کنید +آموزش

باشگاه خبرنگاران: شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در حال وبگردی یک صفحه و یا مطلب توجه شما را به خود جلب کرده و بعد قصد داشته باشید  چند نکته را به قلم خود یاداشت کنید. در این مطلب می خواهیم سه راه سریع را به شما آموزش دهیم تا به سادگی و به سرعت هرچه تمام تر یک صفحه وب را به دفترچه یاداشت خود منتقل کنید.

۱.یک افزونه :

 در قدم اول می توانید افزونه ی Papier را از کروم وب استور دانلود و نصب کرده و بعد از آن به سرعت هرچه تمام تر محتویات ذهن خود را به روی صفحه منتقل کنید. در این افزنه با ابزار های ویرایش متن هم روبرو هستید و می توانید متن خود را ویرایش کنید و یا حتی به آن شکلک اضافه کنید.
Tab های کروم را به نوت پد تبدیل کنید + آموزش
۲. یک وبسایت :

از طریق سایت  gg می توانید به سادگی به تایپ کردن بپردازید. بعد از اینکه تایپ کردن شما به اتمام رسید می توانید صفحه وب را ببندید چرا که به صورت محلی در همان سایت ذخیره می شود و در مرور های بعدی نیز می توانید آن ها را مشاهده کنید. اگر شما هم مثل ما در همه جا عادت دارید که به یادداشت برداری بپردازید، این سایت را فراموش نکنید.
۳. یک کد : 
با کپی پیست کردن کد زیر در omnibox مرورگر کروم می توانید متن مورد نظر را در قالب یک یاداشت دریافت کنید.

data:text/html, 

فقط توجه کنید که بعد از اینکه یادداشت برداری شما تمام شد تب مورد نظر را ذخیره کنید چرا که بعد از بستن تب همه چیز پاک می شود.
با استفاده از روش هایی که در بالا معرفی کردیم می توانید به سادگی متن مورد نظرتان را یاداشت کنید و البته اینکه این روش ها از روش های سنتی هم سرعت بالاتری را دارند.

می فایل