اخبار مهم
Home / سیاسی / ۱۷ شهید روحانی مدافع حرم افتخار حوزه‌‌علمیه هستند/ حضور روحانیت در جبهه‌های مقاومت موجب تقویت عزم و اراده مجاهدان است/ میدان جهاد و مقاومت در سوریه میدان مقدسی است
354152_260.jpg

۱۷ شهید روحانی مدافع حرم افتخار حوزه‌‌علمیه هستند/ حضور روحانیت در جبهه‌های مقاومت موجب تقویت عزم و اراده مجاهدان است/ میدان جهاد و مقاومت در سوریه میدان مقدسی است

سرویس سیاسی vs666: آیت الله کعبی با تجلیل از حضور روحانیت در سوریه گفت: شهدای روحانیت در سوریه موجب افتخار حوزه ‌های علمیه‌اند.

عضو جامعه مدرسین در گفتگو با vs666 افزود: همانطور که بارها در منابع رسمی اعلام شده است جنس حضور جمهوری اسلامی ایران در معرکه سوریه حضوری مستشاری بوده که در بر دارنده پیام اصیل انقلاب اسلامی و در راستای دفاع از مستضعفین عالم در برابر مستکبرین جهان است. بی شک طلایه داران این حضور مبارک روحانیون جهادی هستند که مبلغان ارزش های والای اسلامی و انسانی در زمانه خلط حق و باطل و زمانه فتنه های بزرگ شیطانی هستند. 

۱۷ شهید روحانی افتخار حوزه‌های علمیه هستند/ تکفیری‌ها می‌خواهند توحش را در جهان حاکم کنند/

وی  تصریح کرد: تکفیری‌ها در واقع مزدوران آمریکا و صهیونیست هستند که میخواهد کل منطقه را به آتش بکشند و با ایجادناامنی، توحش در جهان ایجاد کنند.

وی با تاثیر گذار خواندن حضور نیروهای مستشاری در جبهه سوریه اضافه کرد: روحانیون رزمی تبلیغی حوزه های علمیه به ویژه حوزه علمیه قم و اقشار روحانیت حضور بسیار تاثیرگذار، روحیه بخش، الهام بخش و پیشتازانه دارند.

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: حضور یک روحانی آگاه و بصیر و بیدار هم موجب بیان حقانیت اسلام ناب محمدی و آموزه های مکتب اهل بیت و گفتمان انقلاب اسلامی و دولت مقاومت اسلامی در منطقه است و هم باعث می شود انگیزه ها و اراده های رزمندگان مقاومت فوق العاده تقویت بشود.

۱۷ شهید روحانی افتخار حوزه‌های علمیه هستند/ تکفیری‌ها می‌خواهند توحش را در جهان حاکم کنند/

عضو هیئت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران با بیان اینکه روحانیون رزمی تبلیغی علاوه بر آموزش و هدایت معنوی رزمندگان مانند دوران دفاع مقدس در خط اول می جنگند، خاطر نشان کرد: روحانیت همواره در میدان جهاد در خط اول حاضر بوده و در سوریه نیز همین‌گونه است و تاکنون ۱۷ روحانی رزمی تبلیغی با شهادت خود موجب افتخار روحانیت و حوزه های علمیه شده اند و نشان داده‌اند که روحانیت همواره پیشتاز است و میدان پرخطر را بر عافیت ترجیح می‌دهد.

وی ادامه داد: حضور آنها در جبهه سوریه و عراق نشانگر وظیفه گرایی و تکلیف محوری و فداکاری و ایثارگری و شهادت طلبی روحانیت شیعه است و ما به بقیه الله الاعظم به خاطر وجود چنین روحانیت عزیزی که از جان خود برای اسلام و مستضعفین میگذرند تبریک میگوییم.

عضو جامعه مدرسین با بیان اینکه «هر نقلی که موجب تضعیف میدان جهاد و مبارزه باشد کذب است» گفت: ما همواره باید در تقویت عزم و اراده رزمندگان اسلام و روحانیت حاضر در صحنه تلاش کنیم و به روحانیت حاضر در منطقه که بدون چشم داشتی در میدان جهاد حاضر شده‌اند خداقوت و خسته نباشید می‌گویم.

۱۷ شهید روحانی افتخار حوزه‌های علمیه هستند/ تکفیری‌ها می‌خواهند توحش را در جهان حاکم کنند/

آیت الله کعبی میدان جهاد و مقاومت در سوریه را میدان مقدسی دانست و خاطر نشان کرد: هرکس در آن میدان حاضر شوند ماجور است ولی باید طبق ضوابط و شرایط قانونی و بسته به نیاز منطقه از مسیر قانونی باید اعزام شود.


می فایل