اخبار مهم
Home / ورزشی / نیمار بالاتر از مسی، پردرآمدترین ستاره بارسا
391508_955.png

نیمار بالاتر از مسی، پردرآمدترین ستاره بارسا

ورزش سه: پس از کش و قوس های فراوان، روز گذشته بصورت رسمی اعلام شد که نیمار قراردادش با بارسلونا را تمدید کرده است. یکی از وکلای این بازیکن در توئیتر خود نوشت که این گران ترین قرارداد تاریخ فوتبال است.

 

در جزئیاتی که از این قرارداد فاش شده، آمده است که نیمار تا ۲۰۲۱ در بارسا خواهد ماند و رقم فسخ قرارداد او در سال اول ۲۰۰ میلیون یورو، در سال دوم ۲۲۲ میلیون یورو و از ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۱ نیز ۲۵۰ میلیون یورو خواهد بود ولی صحبتی از حقوق سالیانه نیمار به میان نیامده بود.
 
مارکا امروز در گزارشی ویژه فاش ساخت که دریافتی سالیانه نیمار، ۲۵ میلیون یورو خالص است و او از این لحاظ حتی بالاتر از لئو مسی قرار می گیرد. مارکا اشاره کرده است که در ابتدا چنین رقمی از سوی بارسلونا پیشنهاد نشده بود ولی پس از ابراز علاقه پاری سن ژرمن به نیمار که حتی حاضر بود ۴۰ میلیون یورو خالص در سال به این ستاره برزیلی پرداخت کند، مسئولان بارسا در نهایت مجاب شدند تا حقوق سالیانه نیمار را به ۲۵ میلیون یورو افزایش دهند.
 
یکی از مسئولان بارسا در واکنش به اظهارنظر وکیل نیمار گفته است که دریافتی مسی در صورت اجرای تمام بندهای موجود در قراردادش، از نیمار و دیگر بازیکنان بارسلونا بیشتر خواهد بود و از این بابت او همچنان باارزش ترین و پردرآمدترین ستاره تیم باقی می ماند.
 
 

می فایل