اخبار مهم
Home / ورزشی / نتایج کامل روز اول هفته چهارم لیگ قهرمانان
01100421.jpg

نتایج کامل روز اول هفته چهارم لیگ قهرمانان

ورزش سه: در این روز بسیاری از گروه ها تقریبا معادله صعود خود را حل شده دیدند چون نتایجی رقم خورد که تا حدود زیادی چهره تیم های برتر و صعود کننده به مرحله بعد را روشن کرد که یکی از این نتایج برد پرگل و ویران کننده ذوب آهن برابر حریف ازبکش بود که به پرگل ترین بازی هفته تا به این جا نیز تبدیل شد.

شاگردان یحیی گل محمدی با برد ۵-۲ خود برابر بنیادکار نه تنها یکه تاز گروه B شدند بلکه پرگل ترین برد خود در تاریخ این رقابت ها را به ثبت رسانده و مورد تمجید سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز قرار گرفتند. بعد از ذوبی ها نوبت به دیگر تیم حاضر در این گروه رسید که با برد ۴-۰ برابر حریف صعودی به رده دوم جدول برسد.لخویا در خانه شکستی سنگین به النصر عربستان تحمیل کرد تا این تیم پرادعا در آستانه حذف قرار بگیرد چون در دو بازی پایانی این گروه باید به مصاف ذوب آهن صدرنشین برود.

نکته جالب این که شکست النصر مقابل لخویا تنها ناکامی سعودی ها در این شب نبود چون الاهلی دیگر نماینده این کشور هم در جده و مقابل دیدگان تماشاگرانش به العین باخت تا در استانه حذف قرار بگیرد و شب تلخ سعودی ها را تکمیل کند. در شرق قاره هم بیشتر نماینده های چین با هزینه های سرسام آوری که انجام دادند نتایج خوبی کسب نکردند تا وضعیت شان در گروه ها نامناسب تر از قبل شود.

می فایل