اخبار مهم
Home / فرهنگی / مشایخی به تماشای کدام تئاتر نشست؟ +عکس
369943_490.jpg

مشایخی به تماشای کدام تئاتر نشست؟ +عکس

 باشگاه خبرنگاران جوان: گروه اجرایی نمایش «دپوتات» به کارگردانی به کارگردانی اتابک نادری دوشنبه ۲۹ فروردین ماه  در حضور مخاطبان و هنرمندان روی صحنه زانوی ادب زدند و اجرای خود را به هنرمند مطرح سینما و تئاتر کشور جمشید مشایخی تقدیم کردند.

جمشید مشایخی در پایان اجرای نمایش کمدی «دپوتات» با اشاره به اینکه کارگردانی نمایش‌های کمدی سخت ترین کارگردانی در تئاتر است اظهار کرد: من از اتابک نادری و گروه هنرمندش تشکر می کنم که به زیبایی این صحنه ها را خلق کردند.

وی در ادامه افزود: من شانه اتابك نادري رو ميبوسم.این گروه اجرایی با بازیگران هنرمندش كاري كردند كه جمشیدِ ناخوش احوال امشب سرِحال بیاید.

هنرمند پیشکسوت سینما در همین زمینه افزود: کار کمدی اهمیت بسیار بالایی در تئاتر دارد و نسل جدید از ما پیشی گرفته است که اگر غیر از این باشد باید تعجب کرد.

جمشید مشایخی در پایان با خواندن یک بیت شعر «دربند آن نیم که دشنام یا دعاست    یادش بخیر هرکه زما یاد می کند» از گروه اجرایی تقدیر کرد.

لازم به ذکرست در نمایش”دپوتات” که بر اساس نمایشنامه ای از دیمیتری پساتهاس ساخته شده است بازیگرانی همچون ماه چهره خليلي، اتابک نادری، پندار اکبری، سوسن پرور، سامان دارابی، بهنام شرفی، یاشار نادری و  قاسم روشنایی به ایفای نقش می پردازند.

سایر عوامل این اثر نمایشی عبارتند از :  کریم عظیمی(ترجمه) ، محمد نادری(دراماتورژ)، داریوش پیرو (طراح و مشاور هنری)، آرمین جباری (مجری و مدیر تولید)

«دپوتات» از ۲۱ فروردین تا ۷ اردیبهشت در ایوان شمس روی صحنه خواهد بود.

می فایل