اخبار مهم
Home / ورزشی / عیادت آقای گل جهان از ملی‌پوش راگبی+عکس
352268_546.jpg

عیادت آقای گل جهان از ملی‌پوش راگبی+عکس

خبرگزاری فارس: سارا عبدالملکی ملی‌پوش راگبی ایران بود که هفته گذشته بر اثر یک سانحه دچار آسیب‌دیدگی شد و در حال حاضر در بیمارستان آسیا حضور دارد و کارهای درمانی روی وی انجام می‌شود.

بر همین اساس امروز علی دایی سرمربی تیم فوتبال صبای قم با حضور در بیمارستان از وی ملاقات کرد.

 

مادر سارا عبدالملکی دراین خصوص به خبرنگارما گفت: امروز علی دایی در بیمارستان حضور یافت و به ما اعلام کرد که نگران وضعیت درمان وی نباشید. ما بهترین ارتوپدها و فیزیوتراپ‌ها را برای وی استخدام می‌کنیم تا وضعیت او زودتر بهتر شود.

وی در مورد وضعیت دخترش گفت: وضعیت او که تعریف چندانی ندارد و شب گذشته هم به دلیل دردی که داشت، نتوانست بخوابد. فکر می‌کنم تا دو، سه روز آینده از بیمارستان مرخص شود و در خانه کارهای درمان وی ادامه پیدا کند، امروز هم لوله‌های داخل ریه او را درآوردند.

مادر این ورزشکار در مورد کمک‌های صورت‌گرفته از سوی مردم عنوان کرد: از همه تشکر می‌کنم، در روز اول به دنبال ۵۰۰ هزار تومان می‌گشتیم، اما حالا خوشبختانه ۳۰۰ میلیون تومان جمع‌آوری شده است. خوشبختانه دیگر مشکل مالی وجود ندارد. روز گذشته نیز وزیر بهداشت در بیمارستان حضور پیدا کرد.

وی ادامه داد: قرار شد وسایل فیزیوتراپی بخریم و فیزیوتراپ‌ها تا دو سال به منزل بیایند و یک پرستار نیز کارهای سارا را انجام دهد. کارت بانکی‌ام مسدود شده و باید vs666 وضعیت آن را مشخص کنم، نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده است.

می فایل