اخبار مهم
Home / ورزشی / عجیب اما واقعی؛ سوریه به دنبال جذب مورینیو +عکس
365322_932.jpg

عجیب اما واقعی؛ سوریه به دنبال جذب مورینیو +عکس

خبرگزاری ایسنا: فدراسیون فوتبال سوریه اعلام کرد که آمادگی دارد تا مذاکرات خود را با ژوزه مورینیو سرمربی سابق چلسی شروع کند تا هدایت تیم ملی فوتبال این کشور را در انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ برعهده گیرد.

به گزارش eremnews، تیم ملی فوتبال سوریه با وجود جنگ و ناامنی که در این کشور وجود دارد در انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه عملکرد خوبی از خود نشان داد و به مرحله نهایی انتخابی راه پیدا کرد و اکنون این شانس را دارد تا به جام جهانی راه پیدا کند.

فدراسیون فوتبال سوریه در اقدامی جالب اعلام کرد که به به دنبال جذب ژوزه مورینیو سرمربی نام آشنای پرتغالی است و حاضر است که رسما مذاکرات خود را با این مربی شروع کند.

سایت فدراسیون فوتبال سوریه برگه‌ای را منتشر کرد که در آن سران فدراسیون این کشور از آمادگی خود برای جذب سرمربی سابق چلسی خبر داده‌اند.

خبر علاقه فدراسیون فوتبال سوریه به جذب مورینیو بازتاب زیادی در بین بازیکنان و چهره های سرشناس فوتبال این کشور داشت و بعضی از آنها با تمسخر به چنین خبری پرداختند و آن را شو تبلیغاتی فدراسیون دانستند.

مورینیو از زمانی که چلسی را ترک کرده هدایت هیچ تیمی را برعهده نگرفته است اما خبرهای زیادی درباره توافق او با شیاطین سرخ به گوش می رسد.

می فایل