اخبار مهم
Home / فرهنگی / ضدحال مجری صداوسیما به عوامل شبکه جم +عکس
394138_753.png

ضدحال مجری صداوسیما به عوامل شبکه جم +عکس

جام نیوز: محمد پورعبداله فرشبافی اظهار داشت: قصد نداشتم این موضوع را رسانه ای کنم؛ اما پیوستن برخی بازیگران و هنرمندان به این شبکه متاسفانه ذهنیت مردم را  نسبت به قشر رسانه ای تغییر می دهد.

وی ادامه داد: در جریان هستم که تعداد کسانی که پیشنهاد این شبکه و امثال آن را نپذیرفته اند بیشتر از چند هنرمند تاریخ مصرف گذشته است که مرعوب وعده های سرخرمن آنها شده اند.

 
این مجری تلویزیون  اظهار داشت: اگرچه شرایط نابسامان اقتصادی بر فرهنگ، هنر و رسانه هم تاثیر گذاشته، اما مقاومت خواهیم کرد و به بازی های رسانه ای پناه نخواهیم برد.

عضو باشگاه هنرمندان دینی گفت: این شبکه ها با خرید، دوبله و پخش بی محتواترین و غیراخلاقی ترین سریال ها فقط به فکر جیب خود هستند و با تبیین مثلث های عشقی و خیانت می خواهند قبح این مسائل را در جامعه از بین ببرند.

وی گفت: ما فرزندان ستارخانیم که خاک می خوریم و خاک نمی دهیم و امروز حفاظت از مرزهای فرهنگ و رسانه به اندازه محافظت از حرم آل الله اهمیت دارد.

مدیر عامل بنیاد فرهنگی شهیدان پورعبداله فرشبافی اظهار داشت: در مقابل خون شهدا مسئولیم و نباید آتش رسانه ای دشمن را شعله ور کنیم.

گفتنی است برخی چهره های هنری بدون توجه به تامین آینده شغلی و اقامتی و با زیر پا گذاشتن شعائر و عرف ایرانی، اسلامی، به شکل فزاینده ای در حال پیوستن به این شبکه هستند.

می فایل