اخبار مهم
Home / فرهنگی / شب غافلگیری نبویان برای خندوانه‌ای‌ها +تصاویر
363894_729.jpg

شب غافلگیری نبویان برای خندوانه‌ای‌ها +تصاویر

باشگاه خبرنگاران جوان: شادی برنامه «خندوانه»، شب گذشته به کسانی تقدیم شد که با آرزو های بزرگ کارهای بزرگ انجام می دهند.

در ابتدای برنامه رامبد جوان در پاسخ به سوالات مردم در خصوص ضرب آهنگ و چگونه برگزار شدن «خندوانه» در طول سال بیان کرد: «خندوانه» قرار است در تمام سال جز ماه‌های محرم و صفربا شما مردم باشد. این برنامه به همین شکل جلو نمی‌رود و در مدتی که در خدمت شما هستیم با برنامه‌ریزی‌های از پیش تعیین شده و مختلف آرام آرام پیش می‌رویم. فقط کمی صبر کنید تا جلو تر برویم.

رامبد جوان پیش از آنکه به دومین بخش برنامه «خندوانه» برود و تمرین خندیدن را از سربگیرد با یک پیام راهنمایی رانندگی در خصوص بستن کمربندها برای سرنشینان عقب ماشین، کمربند‌های خود را بستند و قطعه «چیکو چیکو» را با جمع داخل استودیو اجرا کردند.آغاز اجرای دومین مرحله لباهنگ
امیر علی نبویان و پژمان بازغی دو نفری بودند که با راه یابی به مرحله دوم با اجرای دو قطعه «زیرآسمون این شهر» و «پشت صحنه» پا به صحنه «خندوانه» گذاشتند.

پژمان بازغی پس از ورودش به صحنه، ناگهان با غافلگیری حضور خانواده‌اش ما بین مهمان‌ها روبرو شد و با استرسی چند برابر به اجرای قطعه «زیرآسمون این شهر» با صدای امیر تاجیک پرداخت.

شب غافلگیری نبویان برای خندوانه‌ای‌ها +تصاویر

«خندوانه» در شب گذشته جدای از میزبانی خانواده بازغی و امیر علی نبویان شاهد حضور دو کاپیتان پیشکسوت تیم‌های استقلال و پرسپولیس بود که به دعوت پژمان بازغی در برنامه دیشب حضور داشتند.

همچنین امیر علی نبویان به عنوان دومین شرکت کننده در مسابقه لباهنگ قطعه «پشت صحنه» را با صدای محسن چاووشی و فرزاد فرزین اجرا در آورد اما غافلگیری امیرعلی نبویان در اجرای دوم این بود که رقیب مرحله ابتدایی‌اش یعنی احسان کرمی او را در مرحله دوم همراهی کرد و به صورت مشترک آهنگ محسن چاشی را خواندند.

شب غافلگیری نبویان برای خندوانه‌ای‌ها +تصاویر

رامبد جوان بعد از دو اجرا شرکت کنندگان گروه اول از مرحله دوم مسابقه‌ی لباهنگ آرای مردمی گروه سوم و چهارم مرحله اول این مسابقه را به شرح ذیل اعلام کرد:

صعود اشکان خطیبی و امیرحسین صدیق به مرحله دوم

در گروه سوم اشکان خطیبی با کسب ۴۳۴۳۰۶ رای نسبت به آرای ۸۱۵۸۲ علی لک پوریان به مرحله دوم صعود کرد و در گروه چهارم امیر حسین صدیق با کسب ۴۷۴۹۱۱ رای با رقبابت بسیار سخت نسبت به میلاد کی مرام با کسب ۴۷۴۸۵۹ رای به مرحله بعدی راه پیدا کرد.

شب غافلگیری نبویان برای خندوانه‌ای‌ها +تصاویر

در حال حاضر باید منتظر آرای امیرحسین مدرس و آرشا اقدسی و حضورشان در مرحله دوم باشیم اما تا به این لحظه آرشا اقدسی در نتایج آرا به مرحله بعد صعود کرده است.

شب غافلگیری نبویان برای خندوانه‌ای‌ها +تصاویر

اما در بخش‌های پایانی برنامه کاروان «خندوانه» اینبار با عبور از شهر های مختلف ایران و به تصویر درآوردن آداب و رسوم اقوام مختلف ایرانی مهمان شهر کرمان شد و از حال و هوای نوروزی این شهر و دیار برای ملت ایران صحبت کرد.

شب غافلگیری نبویان برای خندوانه‌ای‌ها +تصاویر

رامبد جوان در پایان برنامه از بهتر استفاده کردن منابع طبیعی و محیط زیست گفت و اشاره کرد که برنامه «خندوانه» با ایده‌ای جدید قصد دارد کیسه‌های پارچه‌ای را جایگزین کیسه‌های پلاستیکی و یا کاغذی کند، تا بشود بیشتر و بهتر از این کیسه‌ها استفاده کرد و جان دوباره‌ای به محیط زیست داد.

شب غافلگیری نبویان برای خندوانه‌ای‌ها +تصاویر

می فایل