اخبار مهم
Home / فرهنگی / زمان پخش سریال «چرخ فلک» +تصاویر
383632_880.jpg

زمان پخش سریال «چرخ فلک» +تصاویر

خبرگزاری مهر: اپیزود «نوری» از مجموعه «چرخ فلک» به تهیه کنندگی مجید مولایی اخیرا در تهران کلید خورد و با پایان تصویربرداری وارد سایر مراحل فنی شده است.

حمید رضا آذرنگ، زهره نعیمی، مجید نوروزی، فرانک تمنایی، آشا محرابی، بهناز بستان دوست، میر منصور کاظمی، روح الله کمانی، فاطمه شکری، کاوه آشنا، نیلوفر کوخانی، کیمیا ملایی، محمود اکبر شاهی، اشرف السادات طاهریان، محمد پرتویی، رضا امامی، رمضانعلی صابر، آشا محرابی و نسیم میرزاده در این اپیزود به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد بازی می کنند.

در خلاصه داستان این اپیزود آمده است: نوری راننده ترانزیت بعد از یک سفر کاری سخت که به خانه بازگشته متوجه مسائل و مشکلاتی جدید در خانواده خود می شود.

عوامل اصلی اپیزود «نوری» عبارتند از کارگردان: عزیزالله حمیدنژاد، مدیر تصویربرداری: علیرضا رنجبران، صدابردار: منصور شهبازی، دستیار اول کارگردان: حسین خضوعی، برنامه‌ریز: حبیب قلی‌زاده، دستیار دوم کارگردان: صادق اسفندیاری، علی قاسمی، مدیر تولید: محسن صرافی، دستیار تدوین: رضا کردبچه، عکاس: علی حمیدنژاد، تصویربردار پشت صحنه: عرفان فرهادی، دستیار تولید: روح الله رهبری.

چرخ فلک

این سریال اپیزودیک که کارگردانی آن را عزیزالله حمیدنژاد و بهرام عظیم پور به عهده دارند، یکی از گزینه های پخش در ماه رمضان بود که به تعویق افتاده است. این سریال در مرکز امور نمایشی سیما تولید می شود و احسان عبدی پور نیز به تازگی به گروه کارگردانان آن پیوسته است. عوامل مشترک این پروژه عبارتند از تهیه کننده: مجید مولایی، نویسنده: علیرضا طالب زاده، مجری طرح: کامبیز دارابی، تدوین: حسین غضنفری، طراح صحنه و لباس: حسن روح پروری، طراح چهره پردازی: محمدرضا قومی، مدیرتولید: حیدر زرقومی.

چرخ فلک

«کامران»، «می نا»، «باران» و «سارا» به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد و «داود»، «خالد» و بیتا» به کارگردانی بهرام عظیم پور از دیگر اپیزودهای این سریال هستند که این روزها مراحل فنی خود را طی می کنند.

می فایل