اخبار مهم
Home / ورزشی / رونالدو در ورزشگاه چه چیزی را در موبایلش می‌دید؟ +عکس
371770_819.jpg

رونالدو در ورزشگاه چه چیزی را در موبایلش می‌دید؟ +عکس

خبرگزاری تسنیم: کریستیانو رونالدو در تمرین دوشنبه شب رئال مادرید پیش از رویارویی با منچسترسیتی در دور برگشت از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا از ناحیه عضلات همسترینگ پایش مجدداً آسیب دید و این بازی را که به تساوی بدون گل انجامید، از روی سکوهای ورزشگاه اتحاد تماشا کرد.

پیش از آغاز این بازی فوق‌ستاره ۳۱ ساله کهکشانی‌ها روی سکوهای ورزشگاه در موبایلش چیزی را تماشا می‌کرد که کنجکاوی رسانه‌های انگلیسی را در پی داشت. البته سماجت این رسانه‌ها سرانجام نتیجه داد و مشخص شد که مهاجم پیشین منچستریونایتد فیلمی را که گری لینکر، مجری شبکه تلویزیونی «بی‌تی اسپورت» در صفحه خود در شبکه اجتماعی «اینستاگرام» منتشر کرده بود، تماشا می‌کرد.

بازیکن پیشین تیم‌های انگلیسی لسترسیتی، اورتون، بارسلونا و تاتنهام در «اینستاگرام» خود فیلم صحنه‌ای را منتشر کرده که رونالدو با لباس رسمی وارد چمن ورزشگاه می‌شود و با نشان داد انگشت شست خود به سمت زمین به خبرنگاران حاضر در ورزشگاه می‌گوید که در این بازی قادر به بازی کردن نیست. او زیر این فیلم نوشت: «آیا این بدین معنی است که رونالدو در بازی امشب در ترکیب رئال مادرید نخواهد بود؟»

می فایل