اخبار مهم
Home / علم و فناوری / روش های که می توانند سرعت کامپیوترتان را بالا ببرند
369889_342.png

روش های که می توانند سرعت کامپیوترتان را بالا ببرند

سرویس فناوری vs666؛ بشیر قلی زاده سرچشمه: از آنجایی که امروزه زمان زیادی را پشت وسایل الکترونیکی، بویژه کامپیوتر می گذرانید برای اکثر شما این مشکل پیش آمده است که برای دانلود یک فیلم چند دقیقه ای باید زمان بسیار زیادی را تلف کنید این کار علاوه بر آزرده خاطر کردن تان از نظر زمان و هزینه هم مقرون به صرفه نیست. برای رفع این مشکل راهکارهایی وجود دارد که در ذیل این گزارش آمده است.

 
روش های که می توانند سرعت کامپیوترتان را بالا ببرند.

روش های بالا بردن سرعت کامپیوتر
صبور باشید. اگر بخواهید  هر چیزی  را بیش از حد سریع کلیک کنید و یا سعی کنید صفحه را  به روز کنید. این کار فقط کامپیوترتان را گیج و حتی اجرا آن را کندتر هم خواهد کرد.
از کامپیوترتان  بیش از حد کار نکشید. در موقع دانلود ازکامپیوترتان فاصله بگیرید، هیچ چیزی را کلیک نکنید، بهترین کار این است که فقط به آن اجازه دهید تا بارگذاری شود
روش های که می توانند سرعت کامپیوترتان را بالا ببرند.

 پاک کردن تمامی اسناد غیر ضروری از کامپیوترتان
خلاص شدن از شر اسناد بیشتر فضای خالی بیشتری به شما خواهد داد. داشتن فضای زیادتر بر روی کامپیوتر به شما اجازه خواهد داد که همه چیز را سریع‌تر به اجرا برسانید. وقتی که به حذف فایل‌های غیر ضروری می‌پردازید هر از گاهی سطل آشغال خود را پاک کنید.

 

روش های که می توانند سرعت کامپیوترتان را بالا ببرند.

  

از باز کردن چندین تب در مرورگر خودداری کنید
از باز کردن بیش از دو یا سه تب در کامپیوترتان اجتناب کنید چون این کار باعث می‌شود که کامپیوتر شما قاطی کند و درهم و برهم شود. با  کلیک کردن عقب و جلو بین چندین تب، احتمال قاطی کردن آن نیز زیاد میشود. هر فایل یا ویدئویی را در چند جا ذخیره نکنید تا حافظه کامپیوترتان بی جهت پر نشود. 

روش های که می توانند سرعت کامپیوترتان را بالا ببرند.   

 

بهترین زمان برای استفاده از اینترنت زمانی است که در خانه همه خوابند. یا اساسا کسی از اینترنت استفاده نمی‌کند در این زمان سرعت بهتری در اختیارتان است.
 

روش های که می توانند سرعت کامپیوترتان را بالا ببرند.

  
 
 

اگر شما در مورد سرعت کامپیوترتان نا امید هستید، به فکر تعویض سیستم عامل باشید. سیستم عامل‌هایی مانند لینوکس و اوبنتو می‌تواند موجب افزایش سرعت کامپیوترتان گردد.

یک متخصص می‌تواند بصورت ریشه ای به دنبال علل کندی کامپیوتر باشد. اکثر فروشگاهای  تعمیر کامپیوتر قادر به حل بسیاری از مشکلات با نرخ بسیار مناسب هستند. 

منبع: wikihow

می فایل