اخبار مهم
Home / ورزشی / دلیل عهدشکنی کی‌روش چه بود؟
01100426.jpg

دلیل عهدشکنی کی‌روش چه بود؟

ورزش سه: علی کفاشیان در صحبت هایی که پیش تر با کی روش انجام داده بود از وی قول گرفته بود در مورد دکتر علیرضا اسدی و هم چنین محمد مایلی کهن مصاحبه نکند و حتی به سرمربی تیم ملی اطمینان خاطر داده بود تهمت هایی که محمد مایلی کهن به وی زده را از طریق کمیته حقوقی فدراسیون فوتبال و هم چنین مراجع قضایی پیگیری خواهد کرد.کی روش هم در این زمینه به علی کفاشیان اطمینان خاطر داده بود اما چند روز پیش از برگزاری نشست اعضای هیات ر ئیسه زیر قول خود زد!

دلیل عهده شکنی کی روش چه بود؟

آنچه که کی روش را برافروخته کرد و موجب شد وی در فیسبوک مطلب بنویسد و بعد مصاحبه کند و داستان ملانصرالدین و سیب زمینی و توپ فوتبال را مطرح کند دعوای دکتر علیرضا اسدی با افشین پیروانی در برنامه ۹۰ بود. کی روش علاقه خاصی به افشین پیروانی پیدا کرده و او را یک مرد واقعی در فوتبال می داند. افشین پیروانی در ماه های اخیر به قیمت انتقاد ایرانی ها از کی روش حمایت کرده است و حتی متهم به طرفداری بی چون چرا از کی روش شده است. البته افشین پیروانی می گوید حمایت از کی روش وظیفه سازمانی اوست و در حمایت از کی روش واقعیت ها را می گوید و ابایی هم از برکناری ندارد به این دلیل که اصلا با فدراسیون فوتبال قراردادی ندارد و تا به الان ریالی دریافت نکرده است!

کی روش با مصاحبه علیه اسدی در حمایت از افشین پیروانی به نوعی محبت وی را جبران کرد، هر چند که ممکن است مصاحبه اخیر وی به قیمت از دست رفتن سمتش در تیم  ملی تمام شود.


در جلسه روز شنبه چه خواهد گذشت؟

همان طور که علی کفاشیان گفته کی روش هم دوست دارد بماند و هم برود. ماندن او به خاطر بازیکنان است و رفتن او به دلیل انتقادها و کمبود امکانات است. اکثر اعضای هیات رئیسه موافق ماندن او هستند. از سویی کی روش با فدراسیون فوتبال قرارداد دارد و علی کفاشیان به هیچ وجه با استعفای او موافقت نخواهد کرد. در چنین شرایطی اگر کی روش بخواهد ایران را ترک کند باید غرامت سنگینی به فدراسیون فوتبال بدهد.فدراسیون فوتبال در حال مهیا کرد امکانات مد نظر کی روش است. فدراسیون فوتبال با شرکت جیووا برای تامین لباس های تیم ملی قرارداد بسته و زمین شماره دو کمپ خراب شده و شهریور ماه دو زمین تمرین خوب تحویل کی روش خواهد شد.

قطعا در نشست روز شنبه کی روش به خاطر توهین به اسدی مواخذه خواهد شد. شهرام دبیری یکی از اعضای هیات رئیسه این را به صراحت به ورزش سه گفته است. او می گوید:« کی روش باید این صحبت ها را تمام کند و گرنه نمی توانیم او را تحمل کنیم.»
کی روش دعوا می کند چون می داند در ایران طرفدار دارد. افکار عمومی با اوست و بزرگترین طرفدارش هم رئیس جمهور است که به تازگی بازی تیم ملی مقابل آرژانتین را ستوده است. کی روش دعوا می کند تا امتیاز بگیرد. باید منتظر چالش های جدید بود. مصاحبه دکتر علیرضا اسدی، مصاحبه محمد مایلی کهن و…

به هر صورت در فوتبال وقوع هر اتفاقی محتمل به نظر می رسد. شاید کی روش این بار واقعا نیت رفتن داشته باشد. شاید هم فدراسیون فوتبال از ناز کشیدن و انتقادهای مکرر کی روش خسته شده باشد.

می فایل