اخبار مهم
Home / ورزشی / خداحافظی هالیوودی یک فوق ستاره +تصاویر
368550_469.jpg

خداحافظی هالیوودی یک فوق ستاره +تصاویر

خبرگزاری تسنیم: صبح امروز (پنج‌‌‌‌شنبه) در آخرین روز از مرحله گروهی لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا، کوبی برایانت، فوق ستاره  37 ساله تیم لس آنجلس لیکرز در سالن استپلیز سنتر یک خداحافافظی دراماتیک و هالیوودی را از دنیای حرفه‌ای برای خود رقم زد.

برایانت در حضور ۱۸۹۹۷ تماشاگر و در حالی که بلیت‌های آخرین بازی او در NBA تا ۱۷ هزار دلار هم فروش رفته بود، توانست ۶۰ امتیاز باورنکردنی را کسب کند تا پایانی خوش برای ۲۰ سال دوران بازیگری خود در بالاترین سطح بسکتبال جهان رقم بزند. او به تنهایی ۲۳ امتیاز در کوارتر چهارم کسب کرد. برایانت از سال ۲۰۰۹ نتوانسته بود بیش از ۵۰ امتیاز در یک بازی به دست آورد.

لیکرز در نهایت توانست با شکست دادن یوتا جَز به هفدهمین پیروزی فصل جاری در بدترین سال تاریخ خود برسد.

خداحافظی هالیوودی یک فوق ستاره +تصاویر

در دیگر بازی صبح امروز، گلدن استیت وریرز با غلبه بر ممفیس گریزلیز به هفتاد و سومین پیروزی مرحله گروهی فصل رسید تا رکورد فصل ۹۶-۱۹۹۵ شیکاگو بولز رویایی را جابجا کند. استیفن کری در این بازی ۴۶ امتیاز و ۶ پاس گل برای وریرز به دست آورد. او تنها بازیکن تاریخ لیگ است که در یک فصل ۴۰۳ پرتاب ۳ امتیازی را وارد سبد حریفان کرده است.

خداحافظی هالیوودی یک فوق ستاره +تصاویر

خداحافظی هالیوودی یک فوق ستاره +تصاویر

نتایج دیدارهای صبح امروز به شرح زیر است:

دنور ۹۹ – پورتلند ۱۰۷
کلیپرز ۱۰۵ – فینیکس ۱۱۴
یوتا ۹۶ – لیکرز ۱۰۱
ممفیس ۱۰۴ – گلدن استیت ۱۲۵
اورلاندو ۱۰۳ – شارلوت ۱۱۷
فیلادلفیا ۱۰۵ – شیکاگو ۱۱۵
ایندیانا ۹۷ – میلواکی ۹۲
سان آنتونیو ۹۶ – دالاس ۹۱
تورونتو ۱۰۳ – بروکلین ۹۶
دیترویت ۱۱۲ – کلیولند ۱۱۰ (وقت اضافه نخست)
نیواورلینز ۱۰۹ – مینه سوتا ۱۴۴
آتلانتا ۹۸ – واشنگتن ۱۰۹
ساکرامنتو ۸۱ – هیوستون ۱۱۶
میامی ۸۸ – بوستون ۹۸

در پایان بازی‌های امروز، تیم‌های کلیولند کاوالیرز، تورونتو رپتورز، بوستون سلتیکس، آتلانتا هاوکس، میامی هیت، شارلوت هورنتس، ایندیانا پیسرز و دیترویت پیستونز جواز حضور در پلی آف را از کنفرانس شرق دریافت کردند. در کنفرانس غرب نیز تیم‌های گلدن استیت وریرز، سان آنتونیو اسپرز، اوکلاهماسیتی تاندر، لس آنجلس کلیپرز، پورتلند تریل بلیزرز، ممفیس گریزلیز، دالاس موریکس و هیوستون راکتس به مرحله پلی آف رسیدند.

می فایل