اخبار مهم
Home / علم و فناوری / خداحافظی با مشکلات طراحی سنتی وب سایت
354976_487.jpg

خداحافظی با مشکلات طراحی سنتی وب سایت

«همین که پول طراحی وبسایت پرداخت شد و کار تحویل داده شد، دیگر کسی پاسخگو نبود و خدمات پشتیبانی درستی دریافت نکردیم.” این داستان در ایران داستان پر تکراری است …»

متن بالا بخشی از معرفی خدمات «راهکارها» است که مدتی است با ارائه نسل جدیدی از خدمات طراحی سایت مدعی است که مشکلات این بازار را به خوبی می شناسد و برای دغدغه های مشتریانش راهکارهایی دارد.

در بازار خدمات نرم افزاری، طراحی اختصاصی و با کیفیت وب سایت، هم هزینه های بالایی دارد و هم به نوعی یک هندوانه در بسته است.معمولا قبل از این که کارآمدی وب سایت طراحی شده برای مشتری مشخص شود پول پرداخت می شود و در بسیاری از موارد نارضایتی مشتریان راه به جایی نمی برد.

راهکاری که «راهکارها» معرفی می کند چیست؟

«راهکارها»ارائهکنندهسامانهتحتوبطراحیشدهتوسط «دنانت»است و مدعی است که تکنولوژی به کار گرفته شده برای توسعه این سامانه همگام با تکنولوژی های پیشگام در صنعت نرم افزار دنیا است و به پشتوانه «سامانهدنانت» قادر است که طراحی وب سایت اختصاصی را با مدل SaaS عرضه کند.

در این مدل به جای این که برای طراحی وب سایت از سایت سازهای رایگان و آماده مانند وردپرس و جوملا استفاده شود، وب سایت صد در صد بر اساس نیاز اختصاصی مشتری طراحی و توسعه داده می شود.

در مدل طراحیسنتی رایج در بازار ایران که کار به صورت پروژه ای انجام می شود، تمام سود کار در ابتدای پروژه دریافت می شود و پس از تحویل پروژه، نرم افزار وب سایت تغییر و تحولی نخواهد داشت و به روز نمی شود.

با توجه به رشد سریع فناوری ها، تکنولوژی ها خیلی زود منسوخ می شوند و وب سایت ها با گذشت زمان در دستگاه ها و مرورگرهای جدید دچار مشکل می شوند. این مورد سبب می شود که وب سایت طراحی شده به مرور از استانداردهای وب فاصله بگیرد و در نتایج موتورهای جستجو جایگاه پایین تری پیدا کند.به همین دلیل بعد از گذشت چند سال،صاحبان وب سایت مجبور به طراحی مجدد و پرداخت دوباره هزینه طراحیخواهند شد.

اما در شیوه پیشنهادی «راهکارها» که در قالب سرویس طراحی وب سایت و با مدل SaaSعرضه می شود، وب سایت های طراحی شده به طور مستمر و همگام با آخرین فناوری های روز دنیا توسعه یافته و به روز خواهند شد.

به این ترتیب فناوری وب سایت هرگز قدیمی نمی شود و آخرین استانداردهای روز دنیا در خصوص توسعه نرم افزار و بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو (SEO)، به طور پیوسته در سایت های طراحی شده اعمال می گردد.«راهکارها» با تکیه بر قدرت سامانه «دنانت» توانسته هزینه به روزرسانی وب سایت ها را به حداقل برساند.

همچنین این مجموعهبه منظور کاهش ریسک مشتریان و تسهیل تصمیم گیری ایشان، ضمانت ۱۰۰ درصدی بازگشت وجهرا برای خدمات خود در نظر گرفته است و مشتریان تا ۱۴ روز پس از دریافت وب سایت نهایی فرصت تست و بررسی کیفیت وب سایت طراحی شده خود را دارند.به این ترتیب طی این ۱۴ روز مشتریان فرصت دارند که در صورت عدم رضایت خود از خدمات دریافتی، پول خود را تمام و کمال و بدون هیچ پیش شرطی از «راهکارها» پس بگیرند.

استفاده از جدیدترین فناوری ها و روش های نوآورانه تجاری سبب شد تا این مجموعه جز ۱۰ شرکت تایید شده وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای حضور در شانزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری باشد.

پیشنهاد ویژه این «راهکارها» را می توانید از طریق این لینک بررسی کنید: طراحی سایت «راهکارها».

می فایل