اخبار مهم
Home / سیاسی / خاطره محسن رضایی از دیدار با مرحوم طبسی +عکس
368081_178.jpg

خاطره محسن رضایی از دیدار با مرحوم طبسی +عکس

خبرگزاری فارس: محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و از فرماندهان اسبق جنگ در صفحه شخصی اینستاگرامش خاطره‌ای از دیدار فرماندهان بامرحوم آیت‌الله طبسی را منتشر کرد.

وی با انتشار تصویر زیر نوشت: مرحوم آیت‌الله طبسی نسبت به فرماندهان دفاع مقدس، عنایت ویژه‌ای داشتند به‌گونه‌ای که در دوران جنگ و پس‌ازآن، هر درخواست ازسوی فرماندهان را صمیمانه اجابت می‌کردند. به یاد دارم چند روز قبل از آغاز عملیات بدر در اسفندماه ۱۳۶۳، به‌اتفاق فرماندهان قرارگاه‌ها و لشگرها در سفری چندساعته، از جبهه‌ی جنوب عازم مشهد مقدس شدیم تا با استمداد از محضر امام رضا (ع)، عملیات را شروع کنیم.

 

به مرحوم آیت‌الله واعظ طبسی اطلاع دادم، ایشان با آغوش باز استقبال کرده انصافاً در پذیرایی از فرماندهان، سنگ تمام گذاشتند.

در جمع فرماندهان از عنایات حضرت رضا (ع) سخن گفته و درحالی‌که خود ایشان و جمع حاضر، منقلب شده بودند از آخرین کرامات حضرت رضا (ع) نمونه‌ای را بیان داشتند و سپس به دستور ایشان و بعد از شستشوی حرم، در فضایی آکنده از معنویت، حاضرین به زیارت حضرت رضا (ع) مشرف شدند. خوب به خاطر دارم در آن تشرف به‌یادماندنی، سرداران شهید : مهدی باکری، حسین خرازی، احمد کاظمی، عباس کریمی، جعفرزاده و… حضور داشتند و شهید میثمی باحالت تضرع، زیارت حضرت رضا (ع) را برای جمع فرماندهان خواندند.

می فایل