اخبار مهم
Home / ورزشی / حمله اینستاگرامی به صفحه حسن روحانی +عکس
354741_901.jpg

حمله اینستاگرامی به صفحه حسن روحانی +عکس

سرویس ورزشی vs666: با اعلام تاریخ استعفای کارلوس کی روش در روز انتخابات رئیس جدید فدراسیون فوتبال مردم با حمله به صفحه منتسب به حسن روحانی رئیس جمهور کشور از او خواستند تا اقدامات لازم برای ماندن کی روش در قامت سرمربی تیم ملی را مهیا سازد.

پس از پایان دیدار تیم‌های پرسپولیس و فولاد سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در گفتگویی اظهار کرد: vs666 برگه استعفای خود را به تاریخ یازدهم اردیبهش و در روز انتخابات فدراسیون فوتبال تقدیم آقای کفاشیان خواهم کرد. این تصمیم برای کمک به ایشان است چرا که اگر من را اخراج کند مردم و بازیکنان علیه‌اش خواهند بود و اگر کی‌روش را نگه دارد اسدی، رئیسش و گروهی که با اسدی هستند به مخالفت با ایشان خواهند پرداخت که این موضوع مشکل بزرگی برای رییس فدراسیون خواهد بود. به همین دلیل vs666 استعفای خودم را به تاریخ یازدهم اردیبهشت به ایشان تقدیم خواهم کرد.

وی افزود: کاری که در حال انجام است و کمک نکردن به تیم ملی برای من ناراحت کننده است و مرا عصبانی کرده. چنین موضوعی (کمک نکردن به تیم ملی) برای من نامفهوم است. اگر به همین یک دلیل به تیم ملی کمک نشود، این قابل قبول نیست. به همین خاطر برای نشان دادن حسن نیتم vs666 استعفای خودم را که مورخ یازدهم اردیبهشت است تقدیم خواهم کرد تا بعد از انتخابات ایشان یا رییس جدید بتوانند تصمیم جدیدی بگیرند.

پس از اعلام این خبر علاقه مندان کیروش در صفحه اینستاگرام روحانی خواهان حمایت رئیس جمهور از سرمربی تیم ملی ایران شده‌اند. پیشتر و پس از حذف تیم‌ملی از جام ملت‌های آسیا و احتمال برکناری کیروش نیز علاقه‌مندان وی در صفحه اینستاگرام روحانی خواهان ابقای او شده‌ بودند.

می فایل