اخبار مهم
Home / ورزشی / تساوی انگلیس و روسیه در شب شادی ولز/ آشوب در مارسی+ تصاویر، جدول و آمار
9XPbRyCDV-8AAAAAElFTkSuQmCC

تساوی انگلیس و روسیه در شب شادی ولز/ آشوب در مارسی+ تصاویر، جدول و آمار

سرویس ورزشی vs666: دومین روز از رقابت های یورو ۲۰۱۶ در حالی با ۳ مسابقه ادامه یافت که تیم های سوئیس و ولز توانستند برابر حریفان به پیروزی دست یافته و رقابت جذاب دو تیم روسیه و انگلیس هم با تساوی به پایان رسید. رقابتی که در پایان آن میان هواداران دو تیم نیز درگیری هایی به وجود آمد و به نوعی این مسابقه آرامش شهر مارسی فرانسه را به آشوب تبدیل کرد.

انگلیس ۳ امتیاز شیرین را از دست داد

تیم‌های ملی فوتبال انگلیس و روسیه از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه شب گذشته در ورزشگاه ولودروم مارسی از گروه دوم برابر هم قرارگرفتند.
 
در این دیدار دو تیم از ابتدا به بازی هجومی روی آوردند و البته صاحب موقعیت هم شدند.اما باتساوی یک بر یک خاتمه یافت.

دقایق مهم بازی:
 
*دقیقه ۲:‌تیم انگلیس در ابتدای بازی با موقعیتی که توسط استرلینگ ایجاد کرد، خطرساز شد. البته آکین‌فیف، گلر روس‌ها این ضربه را مهار کرد.
 
*دقیقه ۷:‌والکر، مدافع راست انگلیس به درون محوطه جریمه روس‌ها وارد شد و به لالانا پاس داد. این بازیکن نیز به سرعت به سمت دروازه شلیک کرد که آکین‌فیف آن را دفع کرد.
 
*دقیقه ۱۷ :‌بعد از گذشت مدتی قابل توجهی از بازی روس‌ها در محوطه جریمه انگلیس خودنمایی کردند. در این هنگام ایگناچویچ به سمت دروازه‌ هارت شوت زد که این گلر آن را مهار کرد.

 
*دقیقه ۲۲: در این هنگام لالانا صاحب موقعیتی بزرگ شد. انگلیسی‌ها دست به حرکتی دسته‌جمعی زدند که لالانا نتوانست توپ را از سمت راست وارد دروازه روسیه کند.
 
*دقیقه ۲۴:‌استرلینگ با سرعت زیاد وارد محوطه جریمه روسیه شد و قصد شوت زدن به سمت دروازه حریف را داشت که در آخرین لحظه اسمولینکوف آن را تکل زد و مانع گلزنی شد.
 
*دقیقه ۳۱: دل علی توپی را به اشتباه به روس‌ها تقدیم کرد که حریف دست به ضدحمله سریعی زد که روسیه از این موقعیت استفاده مطلوبی نکرد.
 
*دقیقه ۵۴: رحیم استرلینگ یکبار دیگر به محوطه جریمه روسیه وارد شد و می‌خواست آکین‌فیف را مغلوب کند که در تله آفساید گرفتار آمد.
 
*دقیقه ۷۰:‌در یک موقعیت طلایی وین رونی در محوطه جریمه روسیه دو بار به سمت دروازه شوت کرد که هیچیک وارد دروازه نشد.
 
دقیقه ۷۳: در این هنگام انگلیسی‌ها موفق شدند قفل دروازه روسیه را بازکرده و به گل برسند. اریک دایر،‌ بازیکن جوان انگلیس با یک ضربه زیبا ایستگاهی موفق شد توپ را به قعر دروازه روس‌ها فرستاده و باعث برتری تیم کشورش شود.
 
*دقیقه ۹۲:‌بروزتسکی بازیکن با تجربه روسیه از غفلت خط  دفاع انگلیس استفاده کرد و گل مساوی را زد.
 
در این دیدار که ۶۷۳۹۴ تماشاگر داشت، نیکولا ریتزولی،‌داور معروف ایتالیا قضاوت آن را برعهده داشت.
 
با انجام مسابقات گروه دوم،‌اکنون ولز و انگلیس با ۳ امتیاز در رده اول و دوم قراردارند.اسلواکی و روسیه نیز بدون امتیاز در رده سوم و چهارم حاضر هستند.

یورو 2016
یورو 2016
یورو 2016

یورو 2016

یورو 2016

گرانیت، برنده نبرد برادران ژاکا

دومین دیدار گروه A یورو ۲۰۱۶ را از ساعت ۱۷٫۳۰ تیم های آلبانی و سوئیس برگزار کردند. شب گذشته فرانسه در اولین بازی این گروه موفق به شکست ۲-۱ رومانی شده بود.
 
آلبانی که اولین بازی تاریخ خود در یورو را تجربه می کرد، بازی را چندان خوب شروع نکرد و این سوئیس بود که با تجربه بیشتر بازیکنان مطرح ترش کنترل توپ و میدان را در دست گرفت و خیلی زود هم به گل دست یافت.

 
دقیقه ۵ روی یک کرنر بود که “شار”، موفق شد با ضربه سری دقیق و سود بردن از اشتباه مسلم دروازه بان آلبانی روی خروج، گل اول بازی را به ثمر برساند. کمی بعد، صفروویچ می توانست حساب کار را ۲-۰ کند اما این بار دروازه بان آلبانی موفق ظاهر شد و اجازه گل شدن توپ را ندارد.
 
از دقیقه ۲۰ آلبانی با پشت سر گذاشتن فشارهای اولیه بازی جلو کشید و چند بار تا آستانه گلزنی نیز پیش رفت به خصوص دقیقه ۳۰ که سادیکو در مصاف تک به تک با سومر، نتوانست دروازه بان سوئیس را مغلوب کند.

 
در حالیکه آلبانی تیم برتر میدان بود، سوئیس در یک ضد حمله روند بازی را تغییر داد. سانا، کاپیتان آلبانی در جدال با بازیکن سوئیس، با هندی عامدانه روی خط محوطه جریمه دو کارته و اخراج شد تا سوئیس برتری نفری پیدا کند.
 
ضربه کاشته نیز با خوش شانسی آلبانیایی ها به تیر برخورد کرد. در ادامه، سوئیس یکی دو فرصت خوب دیگر نیز به دست آورد اما نتوانست از آنها استفاده کند تا بازی با همان یک گل در نیمه اول به سود سوئیس به اتمام برسد.
 
نیمه دوم آلبانی با وجود ده نفره بودن بازی را شجاعانه آغاز کرد و هرگز به لاک دفاعی فرو نرفت و همین مساله باعث شد تا بارها شاهد خلق موقعیت روی دروازه ها بخصوص روی دروازه آلبانی باشیم. صفروویچ خود به تنهایی دو بار در موقعیت تک به تک نتوانست بریشا را مغلوب کند.
 
همین دروازه بان یک بار دیگر در دقیقه ۷۸ ناجی آلبانی شد تا این تیم باخت تنها با یک گل را مدیون دروازه بانش باشد.
 
در سوی دیگر میدان، سادیکو که در نیمه اول بهترین بخت آلبانی را از دست داده بود، دو موقعیت خوب دیگر را نیز در نیمه دوم از دست داد و تعویض شد و جالب اینکه گاشی که جای او را گرفت، خود دقیقه ۸۷ در موقعیت تک به تک نتوانست زومر را مغلوب کند تا حساب کار همچنان ۱-۰ به سود سوئیس بماند؛ نتیجه ای که تا پایان کار نیز حفظ شد و سوئیس سه امتیاز ارزشمند این مسابقه را کسب کرد.

یورو 2016
یورو 2016

یورو 2016

یورو 2016

یورو 2016

یورو 2016

رویای تعبیر شده بیل و رفقا

ولز و اسلواکی در اولین دیدار از گروه B رقابت های یورو ۲۰۱۶ در بوردو به مصاف یکدیگر رفتند.

بازی بسیار سریع و تهاجمی از سوی هر دو تیم آغاز شد و در دقیقه ۳ اسلواکی می توانست روی ضربه مارک همسیک خیلی زود دروازه ولز را باز کند اما مدافع تیم ملی ولز در آخرین لحظه توپ را از روی خط دروازه بیرون کشید.

 
پس از این موقعیت بازیکنان ولز بازی را در دست گرفتند. در دقیقه ۷ روی یک ضربه ایستگاهی، بازیکنان ولز خطرناک نشان دادند اما اسکرتل با کمک دروازه بان خودی توانست توپ ارسالی را با ضربه سر از منطقه خطر دفع کند.
 
در دقیقه ۱۰ روی خطایی که آرون رمزی در پشت محوطه جریمه برای ولز کسب کرد نوبت به هنرنمایی گرت بیل، فوق ستاره این تیم، رسید تا این بازیکن شماره ۱۱ با ضربه آزاد تماشایی خود گل نخست خود و تیمش را در رقابت های یورو ۲۰۱۶ به ثمر برساند. 

 
پس از این گل بازی آرام تر دنبال شد اما بازیکنان اسلواکی انگیزه بیشتری از خود نشان می دادند. روی حرکات کوچکا و همسیک در میانه میدان آن ها چند بار روی دروازه ولز خطرناک ظاهر شدند اما مدافعان قرمزپوشان علی الخصوص اشلی ویلیامز روز کم خطایی را در خط دفاع سپری می کردند.
در نهایت نیمه اول دیدار دو تیم با همان تک گل بیل به سود ولز به پایان رسید.
 
  بازی در نیمه دوم با حملات بازیکنان اسلواکی آغاز شد اما ولزی ها روی حرکات رمزی و بیل در ضد حملات خطرناک نشان می دادند.
 
  در دقیقه ۵۶ بیل می توانست با ضربه سر تماشایی خود درون محوطه جریمه حریف گل دوم را وارد دروازه کند اما دروازه بان اسلواکی در آخرین لحظه توانست توپ را دفع کند.
 
  سرانجام در دقیقه ۶۰ حملات اسلواکیایی ها نتیجه داد و آن ها موفق شدند روی فرار تماشایی دودا درون محوطه جریمه با ضربه دقیق این بازیکن از نزدیکی های نقطه پنالتی، حساب کار را به تساوی ۱-۱ بکشانند.
 
 بازی در ادامه متعادل تر دنبال شد. در دقیقه ۷۳ یکی از بهترین موقعیت های ولز از دست رفت. سانتر بیل، رمزی را در موقعیتی ایده آل قرار داد اما این هافبک آرسنال ضربه سرش را با بی دقتی به بیرون زد.
 
با این حال در دقیقه ۸۲ بازیکنان ولز از برتری خود استفاده کردند و روی حرکت سریع رمزی و پاس این بازیکن برای رابسون کانو، موفق شدند با ضربه آرام این بازیکن درون محوطه جریمه گل دوم و برتری خود را به ثمر برسانند.
 
 در دقایق پایانی بازیکنان اسلواکی رو به بازی انتحاری آوردند و حتی یک بار تیر دروازه ولز را نیز به لرزه در آوردند اما در نهایت تلاش آن ها ثمری نداشت تا لوز بازی نخست خود را با نتیحه ۲-۱ پیروز شود.

یورو 2016
یورو 2016
یورو 2016
ولز 2 - 1 اسلواکی؛ رویای تعبیر شده بیل و رفقا+ جدول، تصاویر و آمار

یورو 2016

می فایل