اخبار مهم
Home / فرهنگی / بازیگر جوان با «خانمْ سادات» وارد بازی می‌شود +عکس
365435_831.jpg

بازیگر جوان با «خانمْ سادات» وارد بازی می‌شود +عکس

خبرگزاری میزان: احسان ابراهیم وند قرار است در این فیلم ۱۲۰ دقیقه ای در مقابل امین زندگانی بازیگر نقش قاری شهید در منا  به عنوان دوست وی عوامل این فیلم را همراهی کند.
 
به گزارش روابط عمومی فیلم سینمایی خانمْ سادات، «خانمْ سادات» عنوان فیلم سینمایی زندگینامه شهید حاجی‌حسنی‌کارگر است که  به کارگردانی  و تهیه کنندگی مریم ابراهیم‌وند و نویسندگی علی اکبر محلوجیان در حال ساخت است و با برداشتی آزاد به تصویرسازی شخصیت این شهید پرداخته است.
 

این گزارش می افزاید، فیلم سینمایی خانم سادات روزهای پایانی فیلمبرداری خود را طی می کند.
 
امین زندگانی، آفرین عبیسی و بهمن زرین پور در این فیلم به ترتیب به ایفای نقش شهید حاجی حسنی کارگر و مادر و پدرش می پردازند.
 
 براساس این گزارش، از دیگر عوامل این فیلم می توان به شهره لرستانی، گلاره عباسی، مریم امیر جلالی، داود امیری فیلمبردار، محمد قومی طراح چهره پردازی، سحر شهامت طراح صحنه و لباس، سحر مصیبی مدیر برنامه ریزی، حسن خضر آبادی مدیر تولید، امید قربانی مدیر تدارکات، میثم مولایی تدوین، مریم مجد عکاس، شهره فهیمی منشی صحنه، ویژیوال افکت شهاب الدین نجفی و بهروز معاونیان صدابردار و صداگذاری اشاره کرد.
 

بازیگر جوان با «خانمْ سادات» وارد بازی می‌شود +عکس

شهید «محسن حاجی‌حسنی‌کارگر» قاری بین‌المللی و نفر اول مسابقات قرآن کریم در مالزی، دوم مهر ماه سال جاری همزمان با ادای مراسم رمی جمرات در منطقه منا به همراه جمع کثیری از حجاج کشورمان دعوت حق را لبیک گفت.

می فایل