اخبار مهم
Home / ورزشی / انصراف قنبرزاده از نامزدی انتخابات فدراسیون فوتبال +سند
5

انصراف قنبرزاده از نامزدی انتخابات فدراسیون فوتبال +سند

خبرگزاری ایسنا: تکلیف احراز صلاحیت‌ کاندیدا‌های انتخابات ریاست فدراسوین فوتبال امروز رسما مشخص و اعلام شد که ۳ نامزد از ۴ کاندیدا‌ی ثبت‌نامی پس از بررسی مدارک واجد شرایط برای حضور در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال خواهند بود و شهاب الدین عزیزی خادم تنها کاندیدایی است که نتوانسته شرایط لازم برای حضور در انتخابات را احراز کند.

پس از انتشار این خبر از سوی ایسنا، موضوعی مبنی بر اینکه صلاحیت منصور قنبرزاده برای ریاست فدراسیون فوتبال نیز احراز نشده مطرح شد. دلیل این رد صلاحیت نیز اینگونه عنوان شده بود که، چون قنبرزاده پیش از این، تنها انصراف شفاهی خود را از تصدی این پست اعلام کرده، سوابق نامبرده نیز در بررسی صلاحیت‌ها مورد بررسی قرار گرفته و چون او نتوانسته ۱۰ امضای لازم را از اعضای مجمع برای حضور در انتخابات را جمع کند، صلاحیتش رد شده است.

پیگیر‌های خبرنگار ایسنا با دریافت برخی مستندات نشان داد که منصور قنبرزاده کتبا در ۲۶ اسفند ۹۴ انصراف خود از حضور در انتخابات ریاست فدراسیون را به دبیرکل فدراسیون فوتبال ارجاع داده که این استعفای مکتوب دارای امضاء و اثر انگشت بوده و در دبیرخانه فدراسیون فوتبال نیز به ثبت رسیده است.

در متن این استعفا که در اختیار ایسنا قرار گرفته آمده است:‌ “احتراما به استحضار می‌رساند اینجانب منصور قنبرزاده به منظور ایجاد وحدت، همدلی و حفظ حرمت و احترام به کلیه کاندیداهای ریاست فدراسیون فوتبال که این حقیر را شرمنده محبت‌های خود کرده و به بنده اعتماد نمودند، مراتب تقدیر و تشکر را دارم و با توجه به حسن اعتماد به کلیه عزیزان، از کاندیداتوری ریاست فدراسیون فوتبال اعلام انصراف می‌نمایم و در جایگاه نواب رییس در انتخابات فدراسیون فوتبال شرکت خواهم کرد.

در پایان بر خود واجب می‌دانم، از کلیه عزیزانی که این حقیر را قابل دانسته و همراهی و همفکری کردند کمال تشکر و قدردانی را داشته باشم. ان‌شاءالله بتوانم شایسته محبت‌های بی‌دریغ دوستان باشم.”

تصویر نامه انصراف کتبی قنبرزاده از انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال:

می فایل