اخبار مهم
Home / ورزشی / انصاری‌فرد در انتظار رأی فوتبالدوستان ایرانی +تصاویر
1395020422145973175679010.jpg

انصاری‌فرد در انتظار رأی فوتبالدوستان ایرانی +تصاویر

خبرگزاری تسنیم: سایت معتبر novasports یونان در یک نظرسنجی اقدام به انتخاب زیباترین گل فصل لیگ یونان کرده که در این میان گل زیبای کریم انصاری‌فرد که دو هفته پیش زده شد در میان گزینه‌ها قرار دارد.

کاربران ایرانی و طرفداران انصاری‌فرد می‌توانند به سایت www.novasports.gr/epathlo  مراجعه کنند تا به گل این بازیکن رأی بدهند. بعد از کلیک روز این آدرس ابتدا عکس شماره یک ظاهر می‌شود.


عکس شماره یک

در سمت راست عبارت انگلیسی HOME یک فلش سفید کم رنگ دیده می‌شود که باید روی آن کلیک کرد. بعد از کلیک روی این فلش سفید رنگ چند گزینه نمایش داده می‌شود که باید طبق عکس شماره دو آخرین گزینه یعنی KAAYTEPO rKOA را انتخاب کرد.

در صفحه بعد عکس شماره سه نمایش داده می‌شود که نام و عکس کریم انصاری‌فرد دیده می‌شود. گزینه شماره شش گل کریم انصاری‌فرد است که باید روی آن تیک زد.

سپس کمی پایین‌تر همان‌طور که در عکس شماره چهار می‌بینید، دو مستطیل کنار هم قرار گرفته که در اولین مستطیل اسم خودتان را وارد می‌کنید و در مستطیل دوم نام پدر، در مستطیل پایین هم نام خانوادگی را وارد می‌کنید و در نهایت آدرس ایمیل‌تان را در آخرین مستطیل باید وارد کنید.

بعد از طی این مراحل کمی پایین‌تر آمده و روی مستطیل استوانه‌ای شکل کلیک می‌کنید و رأی شما ثبت می‌شود. تا ساعت ۱۲ ظهر vs666 فرصت شرکت در این رأی‌گیری هست که در حال حاضر گل انصاری‌فرد در رده دوم قرار دارد و رأی ایرانی‌ها می‌تواند گل کریم را به‌عنوان بهترین گل فصل انتخاب کند.

می فایل