اخبار مهم
Home / علم و فناوری / امضای تفاهم نامه همکاری شرکت زیمنس با شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی گاز ایران و شرکت توربو کمپرسور نفت
373427_232.jpg

امضای تفاهم نامه همکاری شرکت زیمنس با شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی گاز ایران و شرکت توربو کمپرسور نفت

در راستای گسترش  فعالیت ها و همکاری های موجود دو تفاهم نامه میان شرکت زیمنس ، شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی گاز ایران  و شرکت توربو کمپرسور نفت امضا شد. در این دو تفاهم نامه ،طرفین ضمن بررسی سیستم های موجود و برنامه های آتی شرکت ملی نفت و شرکت ملی گاز ایران، اقدام به تدوین روش های بهینه سازی و کاهش مصرف انرژی خواهند نمود.
هدف طرفین رسیدن به راهکارهایی است که ضمن افزایش کیفیت از امکانات داخلی کشور حداکثر استفاده بعمل آید.
امضای این تفاهم نامه در حضور وزیر محترم نفت ، جناب آقای بیژن نامدار زنگنه انجام شد.
دکتر زیگفرید راسوورم عضو هیئت مدیره زیمنس A.G یادداشت تفاهمی با مسئولین رسمی شرکت نفت ملی ایران(NIOC)شرکت گاز ملی ایران(NIGC)و شرکت توربو کمپرسور نفت (OTC) در تهران امضا کرد.
زیمنس ای جی (برلین و مونیخ) یک شرکت فناوری جهانی است که به منظور ارتقای مهندسی، اختراع، کیفیت، اطمینان تشکیل شده و  بیش از ۱۶۵ سال است که در سطح بین الملی فعالیت می کند. این شرکت در بیش از ۲۰۰ کشور فعال است و در زمینه حوزه های الکتریکی کردن، خودکار سازی و دیجیتالی کردن تمرکز می کند.
این شرکت یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انرژی و فناوری ذخیره منابع است.  شرکت زیمنس در ساخت توربین های بادی ساحلی، تولید گاز و توربین های تولید انرژی برق، ابداع روش های تبدیل انرژی و روش های زیر ساختی برای خودروسازی و روش های ساخت نرم افزار در صنعت، شماره ۱ جهان محسوب می شود. این شرکت همچنین یک تولید کننده ی پیشرو در حوزه ی تجهیزات پزشکی – مانند سیستم های پرتونگاری و عکس برداری رزونانس – است، همچنین در زمینه ی تجهیزات آزمایشگاهی نیز پیشتاز محسوب می شود.
در سال مالی ۲۰۱۵، که در ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۵ پایان یافت، زیمنس درآمدی بالغ بر ۷۵٫۶ میلیارد یورو و درآمد شبکه ای بالغ بر ۷٫۴ میلیارد یورو داشت. در پایان سپتامبر ۲۰۱۵، این شرکت در سرتاسر جهان حدود ۳۴۸۰۰۰ کارمند داشت. 
اطلاعات بیشتر در سایت زیر قابل دستری است:
  
یاشار نصراللهی آزاد
تلفن : ۳۷۹۷۰ ۶۳۶ ۸۹ ۴۹+
ایمیل :yashar.azad@siemens.com :

می فایل