اخبار مهم
Home / ورزشی / اعتراف جالب سرمربی سپاهان پس از بازی با پرسپولیس
351995_288.jpg

اعتراف جالب سرمربی سپاهان پس از بازی با پرسپولیس

خبرآنلاین: دراگان اسكوچيچ يكي از تماشاگران ويژه ديدار پرسپوليس و سپاهان در ورزشگاه آزادي بود، مربي‌اي كه بايد در ديدار بعدي، تيمش را به مصاف سپاهان بفرستد و پس از آن نيز بايد با پرسپوليس بازي كند.

* بعد از تماشاي بازي پرسپوليس و سپاهان به پرواز تهران- اهواز نرسيديد؟
متأسفانه به دليل ترافيك زيادي كه وجود داشت، من به پرواز ساعت ۲۰:۳۰ سه‌شنبه شب نرسيدم. به همين دليل در تهران ماندم و ديروز به اهواز رفتم.
* چرا براي بازي پرسپوليس و سپاهان راهي ورزشگاه شديد؟
ما در هفته نوزدهم با سپاهان در اهواز بازي داريم و در هفته بيستم هم با پرسپوليس در تهران بازي خواهيم داشت، به همين دليل در ورزشگاه حاضر شدم تا اين ديدار را از نزديك ببينم و دو حريف آينده‌مان را به خوبي آناليز كنم.
* در مورد كيفيت سپاهان، حريف آينده‌تان چه صحبتي داريد؟
سپاهان خط حمله قوي و قدرتمندي دارد و به نظرم با جذب بازيكني مثل پريرا خط حمله‌اش بسيار قوي و قدرتمند شده است. سپاهان تيمي خوب با سازماندهي قوي است، تيمي كه منضبط است و فوتبال را خيلي خوب بازي مي‌كند. به همين دليل ما بازي سختي با اين تيم پيش رو داريم و نياز داريم كه نظم بازي و سازماندهي بالايي داشته باشيم تا به مشكل نخوريم.
* در ديدار پرسپوليس و سپاهان، عملكرد اين دو تيم را چگونه ارزيابي كرديد؟
سپاهان در نيمه اول بهتر بود و پرسپوليس هم در نيمه دوم بازي بهتري را ارائه داد اما به لحاظ موقعيت‌هاي گل فكر مي‌كنم پرسپوليس بهتر ظاهر شد و قادر بود با توجه به فرصت‌هاي گل بيشتر خلق شده برنده بازي هم باشد.

می فایل